Lider rynku odszkodowań

 Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania

Lider rynku odszkodowańPrzyznany certyfikat jest kolejnym potwierdzeniem rzetelnej i konsekwentnej pracy DRB oraz wysokiego poziomu naszych usług.

Kolejny certyfikat, kolejne wyróżnienie, które nas niewątpliwie uskrzydla i napędza do dalszych starań i utrzymywania wysokiego poziomu usług.

Cieszymy się, że niezależni eksperci docenili naszą pracę, nasze starania i podejście do Klientów.

To co robimy jest bardzo ważne. Nasi Klienci, osoby poszkodowane w wypadkach i ich rodziny nam ufają, a my spełniamy ich oczekiwania. Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy sprawiają, że nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Wyniki są tego potwierdzeniem. To nie tylko kolejne wyróżnienia i certyfikaty przyznawane przez niezależnych ekspertów, to przede wszystkim wysokie odszkodowania dla naszych Klientów.

DRB uzyskując tytuł „Lider Rynku 2015” jednocześnie została nominowana do certyfikatu „EURO LEADER 2015”.

Celem konkursu „Lider Rynku” jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów na danym rynku. Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla DRB jest dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić jej wysokie standardy działania, gwarantując jej klientom i współpracownikom najwyższą jakość usług.

Przypomnijmy, początkiem 2015 r. DRB uzyskało certyfikaty: Solidna Firma 2014, honorowy Srebrny Certyfikat Solidna Firma, a także Godło Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2015”.