Jak wybrać firmę odszkodowawczą?

Jak ważne jest doświadczenie i umiejętności pełnomocnika, który reprezentuje poszkodowaną przed towarzystwami ubezpieczeniowymi?

Przekonała się o tym kobieta, która prawie 20 lat temu została poszkodowana w wypadku samochodowym pod Gostyniem. Sprawca wypadku nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i po dachowaniu zjechał na pobocze. Pasażerka siedząca na tylnym fotelu w wyniku wypadku doznała obrażeń w postaci złamania kręgu w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Zanim poszkodowana zgłosiła się do naszej firmy, jej sprawa była analizowana przez dwóch pełnomocników, którzy zgodnie orzekli, że niestety pomimo ogromu krzywdy, nie ma podstaw do dochodzenia roszczeń, ze względu na ich przedawnienie.

Jednak dzięki wnikliwej analizie pracowników DRB, udowodniono że poszkodowanej prawnie należy się zadośćuczynienie i odszkodowanie za wyrządzoną krzywdę.

Na obecną chwilę wypłacono klientce 484 640 zł.

Obecnie w sprawie toczy się spór sądowy, a DRB walczy o jeszcze wyższe zadośćuczynienie.

Jeśli nie jesteś pewny, czy należy ci się odszkodowanie lub chcesz sprawdzić, czy Twoje odszkodowanie zostało zaniżone i możesz starać się o wyższe – skontaktuj się z nami

tel.: 784 555 528

e-mail: kontakt@pomoc-poszkodowanym.pl

lub przez formularz kontaktowy (pamiętaj, żeby zostawić do siebie tel. kontaktowy)

[contact-form][contact-field label=’Imię i Nazwisko’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’/][contact-field label=’Telefon kontaktowy’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Opis zdarzenia’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]