DRB wspiera Miss Polski na Wózku 2015

W ramach naszej wdrożonej idei społecznej odpowiedzialności biznesu DRB zostało Oficjalnym Partnerem konkursu Miss Polski na Wózku 2015.

Miss Polski na Wózku 2015

Niejednokrotnie słyszałem, że wypadek to „koniec świata” i „nie ma po co dalej żyć”.

Są jednak na tym świecie ludzie, którzy udowadniają, że jest wręcz przeciwnie – wypadek jest często nowym i ważnym etapem w życiu danej osoby

(jeśli potrzebujesz wsparcia osoby, która w wyniku wypadku porusza się na wózku inwalidzkim, nie bój się do mnie napisać – są osoby, które bardzo chętnie pomagają innym poszkodowanym, dzielą się swoimi doświadczeniami i pokazują swoim przykładem jak dalej cieszyć się życiem).

Już 25 lipca br. podczas Gali Finałowej w Warszawie dowiemy się jak wygląda nowa Miss Polski na Wózku 2015, a także I i II Wicemiss oraz Miss Foto, Miss Publiczności i Miss Popularności!

Również i MY tam będziemy!

Wybory Miss Polski na Wózku 2015, to trzecia już edycja wyjątkowych wyborów, mających za zadanie zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością! „Fundacja Jedyna Taka” działa na rzecz zmiany wizerunku kobiet z niepełnosprawności i podkreśla, że każda dziewczyna może być piękna – niezależnie od tego jaka jest jej motoryka!

W tym roku Gala Finałowa od godz. 20:00 będzie streamowana także na kanale Fundacji Jedyna Taka na Youtube, po to, by osoby z całego kraju (i świata) mogły się zjednoczyć we wspólnej zabawie i kibicować wybranym finalistkom! Co więcej na tegorocznej Gali Finałowej pojawi się tłumacz migowy. Bo każdy zasługuje na równe traktowanie.